Telefon
WhatsApp
Başkan Sayın'dan  Türk Polisine tebrik

Köklerinin iki bin yıllık medeniyet tarihimizin derinliklerine uzanan ve 10 Nisan 1845’te çağın gereklerine uygun şekilde tanzim edilerek kurulan Polis Teşkilatının, kadim devlet geleneğimizin en önemli sembollerinden birisi olarak karşımızda durduğunu belirten Başkan Sayın; " Zaman ve mekan mefhumu gözetmeksizin, dürüst ve özverili çalışma anlayışıyla üstlendiği her görevi yerine getiren emniyet mensupları, insan haklarına saygılı, vatandaşlarımıza karşı hoşgörülü, yüksek disiplin anlayışına sahip, güler yüzlü ve yardımsever olmasıyla da milletimizin gönlünde ayrı bir yere sahiptir.
Her alanda kendini geliştiren, günün gerektirdiği yenilikleri kullanan ve teknolojiye ayak uyduran Türk Polis Teşkilatı dün olduğu gibi bugün de halkımızın en güven duyduğu kurum olmaya devam edecektir.
Bu vesile ile Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yıldönümünde, şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yad ediyor, emekliye ayrılmış ve vazifelerinin başında halkımızın huzuru ve güvenliği için gece gündüz demeden yurdumuzun her köşesinde özellikle de şehrimiz Afyonkarahisar ‘ da görev yapan polislerimizin polis haftasını kutluyor, tüm Emniyet Teşkilatı mensuplarına ve ailelerine sağlık mutluluk ve başarılar diliyorum"dedi. (Kadınana)

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

E-Gazete

Yazarlarımız

Afyonkarahisar Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği