Koçak: 'Bende Varım'

Koçak: 'Bende Varım'

Koçak: 'Bende Varım' haberinin gerçek görüntüsü.

Yazdır

2018-08-12 20:59

Afyonkarahisar Belediye Başkanlığına adaylık gayesiyle uzun bir süredir ilimizde faal bir çalışma yapan Dr. Mahmut Koçak, Afyonkarahisar MS Hastaları Derneğine manalı ziyaret gerçekleştirdi.
MS Hastaları Dernek Başkanı İsmail Ögeday ve ekibi tarafından ağırlanan Dr. Mahmut Koçak'a, MS Hastaları ve dernek çalışmaları hakkında malumatlar verildi.
Hoşsohbet içinde geçen ziyaret sonrası bir açıklama yapan Dr. Mahmut Koçak, 'MS Hastalığının Nörolojik bir rahatsızlık olduğuna' dikkat çekti.
Dr. Koçak açıklamasında, "Dünyada günden güne yoğunluk kazanan psikolojik bağlantılı rahatsızlıkların ilerlemesini önlemek açısından, tıbbi manada bilimsel çalışmalar hızla devam etmektedir. Yapmamız gereken en mühim durum, bu tarz hastalıkların artışını engellemek ve mevcut duruma hakim olmaktır. Mesleğimin Hekimlik olması hasebiyle hastalarımıza tıbbi alanda her daim yardımcı olmak ve Yerel Yönetim seçimlerinde de Afyonkarahisar Belediye Başkanı olduğumda, MS Hastalarımız yanı sıra nörolojik ve  fiziksel tüm hastalarımızın toplumla eşdeğer olduklarını kanıksatmak için, sosyal ve kültürel alanlarda her türlü desteklerini sağlamak olacaktır. Beni Derneklerinde ağırlayan MS Hastaları İl Başkanı İsmail Ögeday ve ekibine şükranlarımı sunuyorum" dedi.   >> İsmail Ögeday