2020’yi Kadınana’da karşıladılar

2020’yi Kadınana’da karşıladılar

2020’yi Kadınana’da karşıladılar haberinin gerçek görüntüsü.

Yazdır

2020-01-02 22:09

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş ve eşleri ile Başkan Yardımcısı Murat Öner’in eşi Fadime Öner yeni yılın ilk dakikalarında gerçekleştirdikleri ziyaretlerin yorgunluğunu Kadınana Gazetesinde giderdiler.

Yeni yıla girerken, Hastane ziyaretleri gerçekleştiren Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Eşi Sevim Zeybek, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş ile eşi Zeynep Karakuş, Başkan Yardımcısı Murat Öner’in eşi Fadime Öner ve Kadın Meclis Başkanı Canser Kuzu, gerçekleştirdikleri ziyaretlerin ardından yorgunluklarını Kadınana gazetesinde attılar.

Hastane ve diğer kurumlarda çalışarak yeni yıla giren personeller ile hastanede yatan hastaları ziyaret eden Başkan Zeybek ve beraberindekiler daha sonra Kadınana gazetesine geçerek bir değerlendirme yaptılar.

2019 yılında yapılan çalışmaların ve 2020 yılında yapılacak çalışmaların değerlendirildiği ziyaret gece geç saatleri kadar sürdü. Başarılı çalışmalarından dolayı Kadın Meclis başkanı Canser Kuzu ve ekibini tebrik eden Başkan Zeybek, özellikle yeni yılın ilk dakikalarında yeni doğum yapan annelerin ziyaret edilmesi ve ihtiyaçlarının giderilmesi konusundaki çalışmasından dolayı Canser Kuzu’ya teşekkür etti.

Başkan Zeybek’e nazik ziyareti için teşekkür eden Kadın Meclis Başkanı Canser Kuzu ise kendilerinden aldıkları destek ile daha da güçlenerek insan odaklı çalışmalarının 2020 yılında da artarak devam edeceğini söyledi.  Ziyarette yeni projelerde görüşüldü.