Telefon
WhatsApp
AK Parti ülkemize çağ atlatmıştır

Özkaya; "Türkiye’de ve dünyada mazlumların umudu olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti, bugüne kadar Türkiye’de ve dünyada mazlum ve mağdurların yanında olmuştur.
22 yıl boyunca, Türkiye’de demokratikleşme adına büyük adımlar atmış, tüm vesayet odaklarının karşısında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde durarak, vesayeti ülkemizden kaldırmıştır.
Başta ulaşım, sağlık, eğitim, adalet ve ekonomi alanlarında Ülkemizi geldiği noktanın çok daha ilerisine taşımayı başaran Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde AK Partimiz bu alanlarda Türkiye’ye çağ atlatmıştır.
AK Parti kadroları ve Genel Başkanımız tarafından büyük bir öneme sahip olan ilimizin partimiz ile Türkiye vizyonu ışığında 2053 ve 2071 hedeflerine hazır olduğunu bilmek, böyle kadim bir şehre Ak Parti çatısı altında hizmet etmekte bizler için ayrı bir onur kaynadığıdır.
Bu duygu ve düşünceler ile AK Parti’nin kuruluşunun 22. Yıl dönümünü tebrik ediyor, Milletimizle el ele başladığı millete hizmet yolculuğunda muvaffakiyetler diliyor, Aziz milletimize sağlık ve esenliklerle nice Ak yıllar temenni ediyorum”dedi. >> Nuri Kuzu

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!