Telefon
WhatsApp
Ataköy'de tapu sorunu çözüldü

Afyonkarahisarın her bir beldesine köyüne ayrı ayrı ziyaretler düzenleyerek sürekli olarak talep ve sorunları olabildiğince yerinde tespit edip her köy ve mahallenin sorunları ile tek tek ilgilendiklerini belirten Milletvekilleri, bu minvalde Ataköy Mahallesinde de eskiden beri süre gelen tapu sorunlarının çözüme kavuştuğunu belirttiler.
Konuyla ilgili açıklamalarında “ Ataköy mahallemizde 39 adet parselde tapu sorunumuz vardı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız ile çalışmalarımız sonucunda hamdolsun bu sorunu çözüme kavuşturduk. Bu parseller üzerinde taşınmazları bulunan vatandaşlarımızdan 18 tanesi Afyonkarahisar Milli Emlak Müdürlüğümüz ile peşin olarak anlaşarak tapularını aldı. 21 vatandaşımızda sözleşme imzalayarak ipotek gösterip ilgili parselleri taksitli olarak almayı kabul etti şuan işlemleri devam ediyor.
Hamdolsun Afyonkarahisardaki her mahallenin her beldenin sorunlarını itina ile takip ediyor ve sonuca kavuşturmaya gayret gösteriyoruz. Mağduriyetleri giderilen Ataköylü hemşerilerimize de tekrardan hayırlı olsun diyor Allah mülklerinde ağız tadıyla oturmayı nasip etsin diyoruz.” dediler. >> Nuri Kuzu’nun haberi

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!