Telefon
WhatsApp
Belediyeden ücretsiz POMEM hazırlık kursu

Belediye, polis olma hayali kuran gençlerin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için ücretsiz POMEM sınavı hazırlık kursu açtı. Başkan Mehmet Zeybek’in “Spor Kenti Afyonkarahisar” vizyonuna uygun olarak gençlere ücretsiz spor eğitimi kursları verilmeye devam ediyor. Belediyemizin geleceğin polis adayları için hayata geçirdiği ücretsiz ‘Fiziki Yeterlilik Sınavı Hazırlık Kursu’ gençleri hayallerine bir adım daha yaklaştıracak. Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde planlanan hazırlık kurslarında, alanında uzman ve tecrübeli eğitmenler, gençleri POMEM için özel yetenek sınavlarına hazırlıyor.

Zeybek Başkan’dan gençlere ücretsiz kurs imkânı
Sınavda uygulanacak parkur sistemine şimdiden antrenmanlarla ve yapılan çalışmalarla hazırlanan gençler Başkan Mehmet Zeybek’e ve Belediyeye teşekkür ederek, memnuniyetlerini dile getirdi. Ücretsiz kurslar ile gençlerin hayallerine ulaşmalarına katkı sunmaya devam edeceklerini söyleyen Zeybek Başkan ise kursa katılan gençlere başarılar diledi.

Başvurular devam ediyor
Ücretsiz kursumuzun kayıtları için başvuru süreci ise devam ediyor. Kimlik Fotokopisi, Sağlık Raporu ve KPSS Sonuç Belgesi ile başvurunun alındığı kurslar için vatandaşlarımız 444 03 83 nolu çağrı merkezimizden detaylı bilgi alabilecek. 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!