Telefon
WhatsApp
Ekonomiye büyük katkı sağlıyorlar

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Ahmet Kahveci, Başkanvekili Doğan Şimşek, İl Sekreteri Beytullah Bostancı ve Başkan Yardımcısı Recep Yaman ile birlikte Emirdağ Tepeköy’de magnezyum üretim tesisi olan 250 işçinin çalıştığı Kar Mineral Madencilik fabrikasını ziyaret etti. Fabrikada incelemelerde bulunan Taytak, çalışanlarla da sohbet etti.
Firma yetkili Kenan Şeker tesis hakkında bilgiler verdi

Firma yetkililerinden Kenan Şeker magnezyum üretim süreçleri hakkında ve tesisin teknolojik altyapısı hakkında bilgiler verdi. Tesisin modern teknolojilerle donatıldığını ve yüksek verimlilikle magnezyum üretiminin gerçekleştirdiklerini söyleyen Şeker, çevreye duyarlı bir üretim süreci yürüttüklerini ve çevre koruma konusunda öncü olduklarını vurguladı.

Taytak, “bölge ekonomisine katkı sağlayan önemli bir kuruluştur”
Milletvekili Taytak, şehrin sanayi potansiyelini artırmak ve istihdamı desteklemek adına yaptıkları çalışmalardan dolayı tebriklerini iletti. Taytak, Kar Minarel Madencilik'in bölge ekonomisine katkı sağlayan önemli bir kuruluş olduğunu ve bu tür yatırımların ülkenin kalkınmasına büyük katkılar sağladığını ifade etti. Taytak, tesisin başarılı çalışmalarının ve teknolojik altyapısının ülke sanayisine örnek teşkil edeceğine inandığını dile getirerek, Kar Minarel Madencilik yönetimine ilerleyen süreçteki projelerinde başarılar diledi. Milletvekili Taytak ve Başkan Kahveci, Emirdağ İlçesine bağlı Gedikevi ve Alibeyce köylerini de ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet ettiler.
>> Nuri Kuzu’nun Haberi

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!