Telefon
WhatsApp

Konuyla ilgili açıklama yapan İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin; “ İscehisar’ımızın geleceğini planlayarak İller Bankası işbirliğinde %50’si hibe 13,5 milyon TL bedelli “SUKAP” (Su ve Kanalizasyon Altyapı Projeleri) projemizin çalışmaları başladı. Gelişmekte olan ilçemizde ileriye dönük olarak yaptığımız bu proje ile ilçemizin kanalizasyon sorununu ortadan kaldıracağız. Selçuklu Mahallesinde bismillah deyip kurbanımızı keserek çalışmalarımıza başladık. İnşallah çalışmalarımızı belirtilen süre içerisinde tamamlayacağız.

Bir 6 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

Projemizin hayata geçirilmesinde Cumhurbaşkanlığı Danışmanlarımıza, İller Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Yetim’e, İller Bankası Eskişehir Bölge Müdürü Mehmet Akan’a, belediye meclis üyelerimize, belediye personelimize ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. İlçemize hayırlı uğurlu olsun.

Projede 19.180 metre kanalizasyon hattı, 505 adet muayene bacası, 2.100 metre parsel bağlantı hattı, 350 adet parsel bacası ve kanalizasyon inşaatı yapım işi yer alıyor. Projelerin uygulama süresi sözleşme tarihinden itibaren 450 (dört yüz elli) gün” dedi.  >> İsa Kuş

Bir açık hava görseli olabilir

 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

E-Gazete webtv

Yazarlarımız

Afyonkarahisar Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği