Telefon
WhatsApp
Sözler fazlasıyla yerine getirildi

Ziyaretleri kapsamında Afyonkarahisar’da halk gününde vatandaşlarla buluşan Özkaya, Taş Medrese’de gençler ile çay sohbeti gerçekleştirdi. İlçelerde ve Merkezde aşırı sıcaklara aldırmadan gerçekleştirdiği programlarında yüzlerce vatandaş ve partilisi ile buluşan Milletvekili Özkaya, yaptığı açıklamada, “Sahayı bilmeden, vatandaşa temas etmeden, gönüllere girmek asla mümkün değildir. AK Parti Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 22 yıldır vatandaşımız ile arasındaki gönül bağını her zaman korumuştur. Bizlerde her zaman vatandaşlarımızın yanında oluyor, merkez ve ilçelerimizde devam eden yatırım ve projeleri de bizzat yerinde görerek, gördüğümüz sorunların çözümü için girişimlerde bulunuyoruz.

Şehrimizin her alanda ileriye taşınması gayesi ile takip ettiğimiz yatırımların hayata geçmesi, vatandaşlarımızın duasına mazhar olmak bizleri mutlu ediyor. Milletimizin emrinde sayısız eser ve hizmeti şehrimize kazandırmaktan son derece mutluyuz. Şehrimiz için ne söz verdiysek bir fazlasını yapmanın gayretindeyiz. Seçim döneminde söylediğimiz gibi Afyonkarahisar için, az laf, çok iş.” dedi.

Ziyaretleri esnasında Milletvekili Özkaya’ya sorunlarını ileten emeklilere “Bilhassa Emekli vatandaşlarımızın maaşları ile alakalı taleplerini, ilgili makamlara ileteceğim” diyerek söz veren Milletvekili Özkaya,  AK Parti kadroları olarak yılın her döneminde sadece seçimde değil, 12 ay 365 gün vatandaşların yanında olduklarına dikkat çekti.

Milletvekili Özkaya  “Çiftçilerimizin, esnafımızın, çalışanlarımızın ne sorunu varsa çözüm adresi dün olduğu gibi bugünde AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan’dır. Milletimiz birlik ve beraberlik içerisinde olduğu müddetçe aşamayacağı engel, çözemeyeceği problem yoktur.” Dedi. Milletvekili Özkaya’ya ziyaretlerinde, AK Parti İlçe Başkanları, Belediye Başkanları, İl Genel Meclisi, Belediye Meclisi Üyeleri ve partilileri eşlik etti.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!