Telefon
WhatsApp
Taytak kayıtsız kalmıyor!

Bolvadin Belediye Başkanı Derviş Aynacı, Bolvadin’de pek çok vatandaşın merakla beklediği TOKİ haberi için, Milliyetçi Hareket Partisi Bolvadin İlçe Başkanı Mahmut Kızıltoprak ile birlikte, geçtiğimiz gün Ankara’ya gitmişlerdi.

Bolvadin’in en büyük sorunlarından biri olan TOKİ için, Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ta üstün bir çaba sarf etmişti. Ancak önceki dönemin yerel yönetiminin umursamazlığı yüzünden TOKİ yapımı Fatih Kayacan’a takılmıştı. Son yerel seçimlerde Derviş Aynacı’nın Bolvadin Belediye Başkanı olması sonrasında TOKİ sorununu çözmek için Milletvekili Mehmet Taytak düğmeye bastı.

Edinilen bilgilere göre, Milletvekili Mehmet Taytak’ın üst düzey efor sarf ederek TOKİ sorununu çözmeye yaklaştığı öğrenildi.

Bolvadin kamuoyunun da TOKİ sorununu MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’tan başkasının çözemeyeceğinin konuşulduğu belirtildi.

Öte yandan Ankara dönüşü Başkan Aynacı ve MHP Bolvadin İlçe Başkanı Mahmut Kızıltoprak’ın  sosyal medya hesabından, ‘Teşekkürler sayın vekilim Bolvadinimize vermiş olduğunuz desteklerden dolayı minnettarız. İstikamet Bolvadin’ şeklinde paylaşımları, Bolvadinliler tarafından, “Başkan Aynacı Milletvekili Taytak ile birlikte bu işi bitirmiş. Bolvadin’e TOKİ’nin yapılması yakındır” diye yorumlandı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!