Telefon
WhatsApp
Telek'in ziyareti İP'lileri heyecanlandırdı

Afyonkarahisar'ın Eski Milletvekili Mehmet Telek ve Eski İGM Üyesi İbrahim Acar'dan İYİ Parti İl Başkanı Mısırlıoğlu'na ziyarette bulundu.

İYİ Partiden ‘bomba ziyaret’ niteliğinde servis edilen haber sonrası İYİ Parti Belediye Başkanı adayığının Dr. Mehmet Telek olduğu anlaşıldı. Servis edilen haberde; “İYİ Parti saflarında renkli bir ziyaret yaşandı. Eski Afyonkarahisar Milletvekili, Parti kurucularından, sevilen doktorlarından ve Türk Ocağı'nın eski İl Başkanı olan Mehmet Telek, Dinar İYİ Parti kurucu İlçe Başkanı ve aynı zamanda Dinar eski İl Genel Meclisi üyesi olan İbrahim Acar ve İl Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Demir ile birlikte İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu'na nezaket ziyaretinde bulundu.
Bu heyecan verici ziyarette, Afyonkarahisar'ın ve Türkiye'nin gündemi hakkında karşılıklı görüş alışverişi ön plandaydı. Bu ziyaretin parti içinde ve seçmenler arasında farklı yorumlara yol açabileceği düşünülüyor.

İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu Geçmişte milletvekili olarak görev yapan ve etkin bir rol oynayan Doktor Mehmet Telek'e İYİ Parti'ye yapmış olduğu bu ziyaret nedeniyle teşekkür etti. 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!